4home [recenze]: Doručí vám zaplacené zboží v pořádku?

Pokud hledáte nové talíře, povlečení nebo potřeby pro domácnost, pravděpodobně jste už alespoň jednou narazili na 4home e-shop, který nabízí bohatý a cenově dostupný sortiment. Před prvním nákupem se ale vždycky hodí kontrolovat spolehlivost prodejců, proto se dnes podíváme na to, co můžete po dokončení objednávky očekávat.

Jednou za čas přijde chvíle, kdy si řekneme, že by to chtělo nový čajový servis, termosku nebo třeba povlak na polštář v obývacím pokoji. Někdy z důvodu toho, že potřebujeme svůj prostor nějak oživit. Často jde ale o náhradu něčeho, co už je na pokraji své životnosti.

Na internetu, ale i v reálném světě, existuje široké spektrum obchodů, ze kterých si můžete vybírat. Zatímco některé jsou luxusní a jejich ceny si může dovolit jen někdo, pak existují i takové, které mají široký a zajímavý sortiment, zákazníkům poskytují atraktivní akce a design výrobků se vyrovná i mnohem dražším značkám. Jedním z těch, který si zaslouží vaši plnou pozornost, je e-shop 4home.

Jaké jsou s 4home zkušenosti? A co říkají o 4home internetové diskuze? Na to vše a mnohem víc se podíváme níže.

Co je 4home?

Český internetový obchod 4home se orientuje na prodej potřeb pro domácnost a hobby. Vyzkoušet můžete třeba 4home sekci povlečení, která doslova přetéká nejrůznějšími vzory, velikostmi a materiály. Kromě povlečení z bavlny si přijdou na své i milovníci mikroflanelu, krepu a dalších. Snadno tu seženete i povlečení do dětských postelí, které má nápaditý design. 4home vám ale v tomto ohledu může nabídnout mnohem víc, například chránič matrace, takže pokud se chystáte na upgrade své postele, vše si můžete nechat doručit společně.

Z naší vlastní zkušenosti čas od času rádi zabrousíme do sekce 4home kuchyně, která v sobě ukrývá sety hrnků, zajímavé sklenice, hrnce, sady misek a mnoho dalších. Pokud tedy chcete jednotný jídelní nebo nápojový servis, za dobrou cenu tu najdete řadu zajímavých výrobků. V neposlední řadě tu také objevíte nejrůznější dětské jídelní sady, které jsou vhodné i jako dárek.

V průběhu roku se také budou jistě hodit 4home dekorace, které se mění v závislosti na tom, jaká je zrovna sezóna. 

Ceny a 4home slevový kód

Velmi záleží na tom, do jaké kategorie se díváte, ale obecně lze říct, že ceny jsou na e-shopu 4home více než příznivé. Například řadu umělých květin sežente pod 99,-/kus. Koupelnovou odkládací poličku ve slevě získáte i za 269,-. Bambusový botník bez slevy zase vychází na přijatelných 1 399,-. Ceny tohoto e-shopu tedy nijak nevybočují z normálu, maximálně vás překvapí tím, o kolik můžete některé věci sehnat levněji. Slevu na 4home navíc často nabízejí kupónové portály, takže můžete některý z nich před nákupem navštívit.

Doprava a platba

4home umožňuje osobní odběr na odběrných místech, ale i přepravu zboží až k vám domů. Vybrat si můžete Českou poštu, Zásilkovnu, dopravu od DPD a PPL. V některých případech (například přes poštu) je možné dosáhnout při nákupu i na dopravu zdarma, jinak se ceny pohybují kolem 99-139,-. V neposlední řadě 4home umožňuje i přepravu nadrozměrných zásilek, což se typicky týká třeba nábytku.

I způsoby platby za zboží jsou poměrně dost pestré. Kromě dobírky a platby online kartou můžete využít i odloženou platbu s Twisto a mnoho dalších. Každý si tedy vybere to, co mu vyhovuje nejvíce. U dobírky ale počítejte s drobným poplatkem. (Což je ale v dnešní době už prakticky standard.)

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Na 4home občas nakupujeme i my a na tento e-shop máme pozitivní názor. Co ale říkají ostatní kupující? Byli spokojení? Když se podíváme na celková hodnocení na srovnávačích zboží, tak se zdá, že ano. Na jednom tento obchod získal spokojenost 85 % a na druhém 96 %.

Lidé nejčastěji o své zkušenosti říkají, že:

  • Jsou spokojení
  • Se jim líbí rozsah nabídky
  • Zde nakupují opakovaně
  • Vše přišlo v pořádku
  • Jde o spolehlivého prodejce

V případě, že by se náhodou vyskytl nějaký nečekaný problém, například při rozbalování zboží, doporučíme obrátit se na zákaznickou podporu, která s vámi případné potíže rychle a ochotně vyřeší.

Díky tomu všemu můžeme s lehkým srdcem říct, že v obchodě 4home můžete zkusit při nejbližší příležitosti nakupovat i vy, protože jistě nebudete zklamaní.

Také máte s e-shopem 4home dobrou zkušenost?

Zdroje informací

https://www.zbozi.cz/obchod/23989/ – 4home (česky)

https://obchody.heureka.cz/4home-cz/recenze/ – 4home (česky)

 

Napsat komentář