SEVT [recenze]: Jedná se o spolehlivý e-shop?

Pokud potřebujete papírenské zboží, obaly a další sortiment z tohoto okruhu, je docela pravděpodobné, že zamíříte do nejbližšího papírnictví. Jelikož ale ne vždy v něm najdete všechno, co je potřeba, pravděpodobně se po těchto věcech podíváte online. A je jen otázkou času, než narazíte na e-shop SEVT. Vyplatí se na něm nakoupit?

Kdo začal podnikat a potřebuje sehnat kvalitní kancelářské potřeby (a ještě k tomu třeba ve větším objemu), ten nemusí mít páru, kam přesně by se pro ně měl vydat. To samé řeší mnozí studenti před začátkem nového školního roku. Vzhledem k tomu, co všechno potřebujete v takových situacích nakoupit, je naprosto pochopitelné, že hledáte seriózního partnera, u kterého navíc možná i něco málo ušetříte.

Speciální kategorií jsou navíc hračky a umělecké a kreativní potřeby. Řekněme si totiž upřímně, že i naše hobby nás může vyjít na dost tisíc.

Jelikož tohle všechno nabízí e-shop SEVT, níže se podíváme na to, jestli se vám na něm vyplatí nakoupit.

Co je SEVT?

SEVT je obchod, který se orientuje na prodej tiskopisů, formulářů, učebnic, odborné literatury, výtvarných a kancelářských potřeb, hraček a na mnoho dalších věcí, které nám dělají buď radost, nebo je potřebujeme k našemu každodennímu fungování. Zajímavostí je, že jde o tradičního prodejce, který je na trhu již 67 let. O jeho důvěryhodnosti navíc svědčí skutečnost, že byl vyhlášen jako vítěz v kategorii Cena kvality v soutěži SHOPROKU 2021. Na otázku z titulku článku tedy můžeme s klidným srdcem odpovědět, že o podvod rozhodně nejde a nemáte se čeho bát.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY 👉 E-shop SEVT.cz

Proč v něm nakupovat?

Kromě toho, že jde o tradičního prodejce kancelářského a papírenského zboží má nákup na SEVT i mnoho dalších výhod, kvůli kterým se vyplatí do něj alespoň občas zajít. (Ano, SEVT má i několik kamenných poboček.)

Mezi hlavní benefity patří:

 • Doprava nad 1 500,- zdarma
 • Náhradní plnění pro školy a školky
 • Kamenné prodejny a velké množství výdejních míst
 • Garance vrácení peněz v případě, že by někde nastal nějaký problém

V případě, že čtou tento článek nějací učitelé (a je jedno, jestli ti z MŠ nebo ZŠ), určitě vás potěší, že pro vás na webu existuje speciální sekce, ve které objevíte učebnice, kreativní materiály, balíčky sešitů a speciální balíčky pro prvňáky, diplomy a mnoho dalších potřeb, které se vám budou v průběhu školního roku dozajista hodit. V případě potřeby v jiných kategoriích objevíte požární značky, značky oddělení (například pro nemocnice), tematické hračky (například na motivy oblíbených filmů a pohádek), drogerii a mnoho dalších věcí. Opravdu tu tedy seženete všechno, co budete potřebovat.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY 👉 E-shop SEVT.cz

SEVT pomáhá

Pozitivně hodnotíme i to, že se SEVT zapojuje do dobročinných aktivit. Podporuje například Fond ohrožených dětí, Klub svobodných matek a mnoho dalších. Některé kontejnery na oblečení KlokTex dokonce na sobě mají jeho polep. Nákupem zboží v SEVT tedy můžete podpořit dobrou věc i vy.

Zkušenosti zákazníků

Jak lze z předchozích řádků dobře usoudit, nákup na SEVT bychom vám rozhodně doporučovali. A to samé by vám řekli i ostatní, kteří se v něm rozhodli utratit své peníze.

Lidé, kteří mají s nákupem na SEVT nějakou osobní zkušenost nejčastěji říkají, že:

 • Je rychlý
 • Je spolehlivý
 • Má příznivé ceny
 • Se jim líbí velký výběr zboží
 • Je možné získat dárkové kupony
 • Zboží přišlo kvalitně zabalené
 • Jim bylo umožněno rozdělit objednávku
 • Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému
 • Prodávané výrobky jsou kvalitní

V drtivé většině případů pějí zákazníci na srovnávačích zboží na SEVT samou chválu. Mnohým se navíc líbí, že v průběhu jednoho nákupu dokázali nakoupit vše, co potřebovali. Nemuseli tedy hledat část zboží u jiných prodejců. (Což jim navíc umožnilo ušetřit na poštovném.)

Co z toho plyne? Že popularita e-shopu a kamenných prodejen SEVT má své opodstatnění a určitě se v něm nemusíte bát nakoupit.

BEZPEČNÝ NÁKUP ✅: E-shop SEVT.cz

Máte s nákupem na SEVT nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář