Levná koupelna [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s nákupem?

Kdo se chystá na rekonstrukci koupelny, ten určitě tuší, že nepůjde o úplně levnou záležitost. Kromě toho, že z rozpočtu ukousnou práce, které nejsou na první pohled vidět, levně nepřijdou ani takové nezbytnosti jako je vana, sprchový kout či umyvadlo. Šetřivý přístup se ale nemusí vždy vyplatit, zvlášť, když kvůli němu sednete na lep neseriózním prodejcům. Proto se dnes podíváme na to, jestli se vyplatí nakupovat na e-shopu Levná koupelna.

I když si to mnozí odmítají připustit, internet je plný nespolehlivých vykuků, kteří si řeknou o peníze, ale zboží vám od nich nikdy nepřijde. Z toho důvodu se mnozí vyhýbají podezřele levným obchodům. Ovšem, ani vyšší pořizovací ceny nejsou zárukou toho, že vše proběhne v pořádku.

Jelikož bez koupelny nelze normálně fungovat, ale její vybavení nepatří mezi to úplně nejlevnější, je pochopitelné, že se budete snažit někde ušetřit. Než ale odešlete objednávku, je důležité si ověřit, zda jste si vybrali spolehlivého partnera.

O Levná koupelna

Levná koupelna je e-shop s vybavením do koupelny. Primárně se orientuje na nabídku sprchových koutů a vaniček, sprchových dveří a boxů, van a zástěn, WC a dalších nezbytností. Také tu ale objevíte koupelnový nábytek a příslušenství.

Určitě vás potěší, že jde o českou společnost, která je na trhu už přes 20 let. Skladové prostory má v Brněnci, odkud expeduje zboží jak do různých koutů Česka, tak na sousední Slovensko.

OFICIÁLNÍ NÁKUP ✅: E-shop Levná-koupelna

Na tohle si dejte pozor

Při nákupu si dejte dobrý pozor na to, abyste e-shop Levná-koupelna nezaměnili za e-shop Levné-koupelny. Druhý e-shop se totiž řadí na seznam nespolehlivců, o čemž se můžete přesvědčit na srovnávačích zboží, kde získal velmi nízké hodnocení. Vždy si tedy pečlivě zkontrolujte, že jste na správné webové stránce. Nepozornost by vás mohla v tomto případě přijít velmi draho.

Doprava a platba

Vanu nebo sprchový kout v obálce asi nikam nepošlete, proto by vás měly zajímat způsoby dopravy, prostřednictvím kterých vám může prodejce objednané (a třeba už i zaplacené) zboží poslat.

U e-shopu Levná koupelna si můžete vybírat z několika variant. Spolupracuje například s oblíbenou přepravní společností Zásilkovna. Pak pro vás přichází v úvahu PPL, Toptrans a GLS. Cena za dopravu se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti přepravovaného zboží. Pro představu, za objednávku, která váží mezi 6-15 kg budete platit 299,-. U objednávek mezi 301-400 kg se pak cena dopravy pohybuje na částce 2 210,-.

Co se týče možností úhrady vašeho nákupu, vybírat si můžete z platby kartou online, převodem a u některého zboží si lze vybrat i možnost platby na dobírku.

OFICIÁLNÍ NÁKUP ✅: E-shop Levná-koupelna

Zkušenosti zákazníků

O spolehlivosti e-shopu svědčí recenze lidí, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru. V tomto ohledu můžeme (naštěstí) říct, že pro web Levná koupelna hovoří skutečnost, že na srovnávačích zboží má téměř plný počet hvězdiček.

Lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet o něm nejčastěji říkají, že:

  • Jde o spolehlivého prodejce
  • E-shop dobře komunikuje
  • Vše proběhlo v pořádku
  • Se jim líbí velký výběr
  • Při potížích došlo k rychlému vyřízení reklamace
  • Vše proběhlo rychle
  • Nic nebylo poškozeno

Vzhledem k tomu, že drtivá většina nakupujících hodnotí svou zkušenost s tímto e-shopem velice kladně, určitě bychom se na vašem místě nebáli v něm nakoupit. V případě problémů navíc obchod nedělá mrtvého brouka a komunikuje, takže by mělo být vše zase brzy v pořádku.

Opravdu si ale dávejte dobrý pozor na to, abyste nakupovali ve správném obchodě. E-shopů, které nějakým způsobem operují se slovy levná koupelna je nespočet, takže se vyplatí věnovat pozornost tomu, že jste na správném portále.

OFICIÁLNÍ NÁKUP ✅: E-shop Levná-koupelna

Nakupovali jste někdy v obchodě Levná koupelna? Pokud ano, jaká je vaše osobní zkušenost? Budeme rádi, když nám ji prozradíte v komentářích pod článkem.

Zdroje informací

https://www.zbozi.cz/obchod/16819/ – Levná koupelna (česky)

https://obchody.heureka.cz/levna-koupelna-cz/recenze/ – Levná koupelna (česky)

Napsat komentář