Delimano [recenze]: Setkáte se skutečně s kvalitními výrobky?

Uvažujete o nákupu kuchyňských spotřebičů a náčiní, ale nevíte, kde seženete všechno, co by se vám líbilo? Pokud chcete dát šanci novému prodejci, můžete vyzkoušet e-shop Delimano. Víte, co od něj můžete čekat?

Většina lidí se pro domácí potřeby uchyluje do velkého švédského řetězce, který neomylně poznáte podle modré a žluté barvy. Mnohdy tedy při pořizování nových potřeb naprosto ignorujeme další obchody a e-shopy, které mají větší, a dost možná i kvalitnější sortiment.

Z toho důvodu je (alespoň občas) vhodné vystoupit z navyklého stereotypu a zkusit něco nového. Kdo ví? Dost možná totiž seženete něco, co jste si dlouho přáli, ale nevěděli jste, kde můžete vysněnou věc sehnat.

Mohl by být tím obchodem e-shop Delimano?

Co je Delimano?

Delimano je e-shop, který se orientuje především na malé domácí spotřebiče, kuchyňské doplňky a příslušenství, horkovzdušné fritézy a sortiment potřeb pro vaření a pečení. Kromě pánviček a hrnců tu seženete i nejrůznější pekáče, poklice, nádoby ke kuchyňským robotům a podobně.

Zajímavostí je, že při důkladném průzkumu e-shopu Delimano v záhlaví vidíme, že je propojen i s dalšími známými značkami, mezi které patří Dormeo, TOP SHOP a podobně. Vzhledem k tomu, že v zápatí vidíme povinně zveřejňované informace o provozovateli stránek, jde o důvěryhodný obchod.

Často kladené otázky

Jelikož jsme zvídaví, rozhodli jsme se nahlédnout do sekce “Často kladené otázky”. A rozhodně nelitujeme, dočteme se tu totiž spoustu informací o keramické vrstvě výrobků na vaření a pečení, díky kterým zvládnete používat nakoupené výrobky hned na první pokus. Zjistíte, jakou teplotu nádobí s touto vrstvou vydrží, jak takové nádobí správně ošetřit, jaké druhy nástrojů jsou pro tento povrch vhodné a podobně.

Naprostou samozřejmostí jsou i přehledné informace o tom, jak máte postupovat v případě, že byste potřebovali nějaký produkt reklamovat.

Vzhledem k tomu, kolik práce si dal e-shop Delimano s popisem všech možných situací, domníváme se, že stejnou pozornost věnuje i péči o zákazníka a klientskému servisu.

Nákup na splátky

V případě, že si nemůžete z nějakého důvodu dovolit uhradit celou částku nákupu, Delimano zákazníkům umožňuje i nákup zboží na splátky. Financování je možné zařídit prostřednictvím společnosti Cetelem. Výše poskytnutého úvěru se v současné době pohybuje mezi 2 500 až 80 000,-, výše měsíční splátky je pak 10 % z ceny zboží. Všechny potřebné informace o nákupu na splátky zjistíte v zápatí webových stránek, takže se s potřebnými náležitostmi můžete v klidu seznámit předem.

Club 5*

Další zajímavostí, které jsme si všimli, je možnost zapojení do programu Club 5*, který garantuje nejlepší ceny. Tento věrnostní program platí i pro Dormeo, TOP SHOP, LiveActive a další. V této sekci se navíc seznámíte i se zajímavými slevami v dalších obchodech. (Zvěrokruh, FOKUS, FISCHER atd.) Určitě se tedy vyplatí informovat i o této speciální nabídce.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, jak jsou s nákupy na e-shopu Delimano spokojení lidé, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru.

Když se podíváme do uživatelských recenzí, lidé o tomto e-shopu nejčastěji říkají, že:

  • V případě potíží byly peníze za nákup okamžitě vráceny zpět kupujícímu
  • Jde o důvěryhodný obchod
  • E-shop dobře komunikuje
  • Vše proběhlo rychle
  • Zboží bylo dobře zabalené
  • Vše funguje jak má

Někteří kupující měli drobné výhrady k tomu, že některé zboží, které si objednali, nebylo skladem, ale v případě potíží se jejich situace rychle vyřešila. (Peníze jim byly neprodleně vráceny zpět na účet.) Občasné komplikace se mohou někdy vyskytnout, důležité je ale to, jak se e-shop postaví k jejich řešení.

Vzhledem k tomu, že Delimano v případě nesrovnalostí jedná velmi rychle, a vzhledem k tomu, že řada kupujících je s nákupy spokojená, určitě se nemusíte objednávky u tohoto internetového prodejce bát.

Také už jste si na e-shopu Delimano něco koupili?

 

Napsat komentář