Growmarket [recenze]: Jaké si vypěstoval tento e-shop zkušenosti?

Pokud je vaší vášní zahradničení, je pochopitelné, že hledáte spolehlivého dodavatele, který vám nabídne široké spektrum potřeb, od nářadí a pomůcek až po pěstební boxy, květináče a substráty. Může jím být e-shop Growmarket?

Milovníci pěstitelství vědí, že na novou sezónu se musí připravit už v zimě. Kromě sázení některých sazenic si můžete chtít pořídit i další rostliny, u kterých očekáváte, že vám na jaře a v létě zkrášlí okna a balkon.

Jelikož nikdo nechce nakupovat všechny důležité potřeby na několika e-shopech (z důvodu toho, že musí hradit několikrát poštovné), v ideálním případě byste měli dokončit objednávku tam, kde najdete zahradnické a pěstitelské potřeby od A až do Z.

Co přesně můžete očekávat, když si za svého partnera vyberete Growmarket?

O Growmarket

Growmarket je e-shop s potřebami pro zahradničení a pěstitelství, který vás překvapí svým rozsáhlým sortimentem. V nabídce má výhodné komplety (ventilace, osvětlení, microgreens…), potřeby pro pěstování ve vnitřních prostorách, květináče a závlahy, hnojiva a substráty, potřeby pro množení rostlin a mnoho dalších věcí, včetně semínek.

Pokud se orientujete hlavně podle aktuálně panujícího ročního období, nákup se vám usnadní tím, že budete vybírat zboží podle aktuální sezóny. (Takže si například zvolíte téma: Jarní výsadba, Horko a jiné letní problémy, Sklizeň a po sklizni atd.)

Hlavní výhody nákupu

Kromě bohatého sortimentu a snadné orientace na e-shopu určitě oceníte i další výhody, které nákup na Growmarket má.

Patří sem například:

 • Výdejní místo v Praze-Ruzyni
 • Možnost reklamace kus za kus
 • Odeslání zboží týž den (pokud jste udělali objednávku do 13 hodin)
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,-

Doprava a platba

Pokud to máte do Prahy daleko a musíte se spolehnout na online nákup zboží, je pochopitelné, že budete chtít znát platební metody a způsoby dopravy.

Co se týče přepravců, Growmarket spolupracuje s DPD, PPL a GSL.  V případě větší objednávky je možná i paletová přeprava a již zmíněné vyzvednutí na pobočce. Dobírka je obvykle zpoplatněná (vychází na částky 39,- až 75,- u paletové přepravy). Cena dopravy se pak pohybuje v závislosti na tom, jak je vaše objednávka těžká a v závislosti na tom, jakého si vyberete přepravce. Když ale učiníte nákup v určité výši (v poměru k váze objednávky), můžete dosáhnout na dopravu zdarma i v případě, že kupujete něco většího/těžšího.

Způsoby platby jsou taktéž celkem variabilní. Kromě platby na dobírku si můžete vybrat i úhradu prostřednictvím platební brány, platbu kartou a platbu bankovním převodem.

Zkušenosti zákazníků

Growmarket je solidní e-shop. Jak to víme? Především nám stačilo nahlédnout do několika uživatelských hodnocení. (Na srovnávačích zboží a na recenzích firem ve vyhledávačích.) Co ale zákazníci říkají konkrétně?

Když se podíváme do jednotlivých hodnocení, zjistíme, že o nákupu na Growmarket říkají, že:

 • Vše proběhlo velice rychle
 • Jim vyhovuje příznivá cena za dopravu zboží
 • Se jim líbí velký sortiment e-shopu
 • E-shop dobře komunikuje
 • Personál je nápomocný a ochotný
 • Mnoho výrobků je skladem
 • Vše proběhlo v pořádku
 • Se jim líbí možnost nákupu výhodných kompletů
 • Reklamace proběhla v pořádku

Pravděpodobně nemá smysl pokračovat v dalších chvalozpěvech, protože v mnoha případech se pozitivní zkušenosti zákazníků opakují.

Jak ale můžete sami vidět, lidé považují e-shop Growmarket za spolehlivého partnera, který jim rychle dodá vše, co potřebují pro provozování svého koníčka. Z toho důvodu bychom doporučili nákup na něm i vám, protože s ním rozhodně nemůžete šlápnout vedle.

Také máte s e-shopem Growmarket pozitivní zkušenost?

Zdroje informací

https://obchody.heureka.cz/growmarket-cz/recenze/ – Growmarket (česky)

https://www.zbozi.cz/obchod/133891/ – Growmarket (česky)

https://www.firmy.cz/detail/13161349-growmarket-cz-praha-ruzyne.html – Growmarket (česky)

Napsat komentář