Topení levně [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s nákupem?

V posledních měsících spousta lidí přemýšlí o topení a jeho ekonomičnosti. V případě, že jste vyhodnotili, že to vaše neodpovídá současným standardům a v budoucnu plánujete úspory, není na škodu se obrátit na Topení levně, které vám nabídne sortiment od topení přes vodu, plyn, sanitu až po domácnost.

Jedním z nejoblíbenějších produktů, který zajišťuje kvalitní vytápění domácnosti či kanceláře, bývá elektrokotel. Takové zařízení je ale poměrně drahé a nedá se koupit jen tak někde. Nejčastěji pro něj musíte do specializované prodejny, kde si prohlédnete několik typů, ze kterých vám pomůže si vybrat zkušený personál. 

To samé může platit i o nákupu plynového krbu, ohřívačů vody, expanzních nádob, čerpadel a dalších nezbytností, které se vám mohou hodit při rekonstrukci či stavbě. Jedním ze spolehlivých partnerů, který vám nabídne široký sortiment a kvalitní doprovodné služby je e-shop Topení levně, kterému důvěřuje i dTest.

Přečtěte si: Fotovoltaika svépomocí

Co je Topení levně?

Topení levně je e-shop, který by měl znát každý stavebník a kutil. Držitelem domény Topení levně je společnost PROFI-UNION, spol. s. r. o., která se orientuje na vodu, topení, plyn a sanitu. Vzhledem k tomu, že se v tomto odvětví pohybuje již od roku 1992, jde o zavedeného hráče na trhu, který klientům nabízí letité zkušenosti a stabilitu. Samotný e-shop Topení levně pak funguje od roku 2004. Díky němu společnost rozšiřuje svou nabídku mezi větší počet potenciálních zákazníků. Zajímavostí je také to, že v případě zájmu vám může firma nabídnout ucelené technické zařízení budov.

Topení levně zároveň funguje nejen jako e-shop, ale také jako kamenný velkoobchod, takže provozovatel dovede pokrýt i zvýšenou poptávku a má položky, které chcete, obvykle i skladem. Od roku 2009 je společnost členem APEK (Asociace pro elektronickou komerci) a dále rozšiřuje portfolio svých certifikátů.

Další informace o nákupu

V případě, že nemáte na financování nákupu dostatek volných finančních prostředků, na Topení levně lze zajistit financování prostřednictvím HOME CREDIT. Právnické osoby pak mohou využít financování prostřednictvím B-LEASING.

Cena dopravy se řídí tím, jaká je vaše útrata. Pro představu, pokud jde o zboží do 3 000,-, cena dopravy po ČR je 109,-. Když je vaše útrata mezi 10 000,- a 20 000,-, cena dopravy se pohybuje na úrovni 399,-. V případě, že nákup bude za více než 50 000,-, dopravu budete mít zdarma. Problém není ani s velkoobjemovou dopravou, jejíž cena se počítá za 699,- s DPH/kus. Velkoobjemová doprava XXL, kterou můžete potřebovat třeba při přepravě nádrží, některých kotlů atd., vás vyjde na 1 499,- s DPH/ks.

Co se týče financování, platit lze úvěrem u výše uvedených společností, v hotovosti v provozovně v Trutnově, v hotovosti na dobírku nebo převodem na účet.

Zkušenosti kupujících

Jak už bylo řečeno, Topení levně vede jako důvěryhodný e-shop portál dTest, který dělá spotřebitelské testy, různá srovnání a vede i stránku pro stížnosti nakupujících. (Která se jmenuje Vaše Stížnosti.) Topení levně má pozitivní hodnocení i na srovnávačích zboží. Co ale říkají lidé?

Když se podíváme na konkrétní slova, zjistíme, že kupující při popisu svých zkušeností nejčastěji zmiňují:

  • Rychlé dodání
  • Že vše bylo v pořádku
  • Spokojenost se vším
  • Dobrou komunikaci
  • Příznivé ceny

Vzhledem k tomu, že jsme neobjevili ani jednu skutečně špatnou recenzi, která by mohla poukazovat na to, že jde jen o navoněnou fasádu, nemusíte se bát na e-shopu Topení levně v budoucnu nakoupit.

Napsat komentář