O Galo.cz

Internetový obchod Galo.cz je tu pro každého, kdo hledá kvalitní zboží za rozumnou cenu. Vždy se snažíme o to, abyste byli maximálně spokojeni, jak je to v daný okamžik možné. Se zbožím i s námi. 

Již nyní nabízíme široký sortiment výrobků v oblasti bydlení, zahrady, sportu a volného času a neustále ho rozšiřujeme na základě nejnovějších trendů a přání zákazníků.

Disponujeme rozlehlými skladovými prostory, proto vám můžeme zaručit rychlou expedici objednávek v rozmezí několika hodin, maximálně dnů. Uděláme vše pro to, abyste s našimi službami byli spokojeni a nakupovali u nás rádi. Na oplátku oceníme, když o našem obchodě řeknete známým a přátelům a tím nám pomůžete v růstu.


Stali jsme se Dobrými anděly

Finančně podporujeme jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl (www.dobryandel.cz). Dobrý anděl je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, takzvaných Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jeho zakladatelů a dalších filantropů.Proč nakupovat právě u nás?

  • - Výborný poměr ceny a kvality nabízeného zboží.
  • - Široký výběr sortimentu na jednom místě.
  • - Téměř všechno zboží skladem, mimořádně rychlá expedice objednávek.
  • - Profesionální servis včetně rychlé reakce na případné problémy.

Pro vaše otázky, přání a připomínky jsme vám k dispozici na e-mailu: info@galo.cz. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem.